główny banner Lokalizacja

ZLOKALIZOWANE WŚRÓD FAL
 ZIELENI

Daleko wyłącznie od zgiełku

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Niepołomickiej w zielonej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna – Gdańsk Południe.

Okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi w kontakcie z naturą. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się infrastruktura pozwalająca na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie nowoczesnej szkoły lub przedszkola, restauracji, siłowni na powietrzu czy placu zabaw. W pobliżu znajduje się komunikacja miejsca a szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta samochodem zapewnia oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica.

Dzielą Cię zaledwie 3 minuty spacerem

Przystanki autobusowe (linia 175)

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe linii 175 – Przemian 01 oraz Pastelowa 02. Dokładną lokalizację przystanków sprawdzisz na mapie poniżej.

lokalizacja

Dzielą Cię zaledwie 5 minut spacerem

W odległości niecałych 300 m od inwestycji znajduje się jeden z pobliskich sklepów „Żabka”. W niedalekiej odległości mamy również do dyspozycji supermarket „Stokrotka”.

lokalizacja

Dzieli Cię zaledwie 1 minuta samochodem

Najbliższa apteka zlokalizowana jest zaledwie 600 m od inwestycji. W promieniu 2 km znajdują się inne punkty medyczne takie jak przychodnie i gabinety ginekologiczno-położnicze. W niedalekim sąsiedztwie nie zabraknie również lecznic weterynaryjnych.

lokalizacja

Dzielą Cię zaledwie 2 minuty rowerem

W odległości 500 m od inwestycji znajduje się nowoczesne przedszkole i żłobek. Placówki położone są w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni.

lokalizacja

Dzieli Cię zaledwie 8 minut rowerem

Szkoła podstawowa im. prof. Jerzego Sampa leży w odległości 2 km od inwestycji. Wyposażona jest w infrastrukturę sportową i rekreacyjną, a korzystanie z niej uprzyjemnia położony w pobliżu zbiornik wodny.

lokalizacja

Nie dzieli Cię nic!

Na osiedlu znajdują się tereny rekreacyjne o podwyższonym standardzie. Przy otoczonym zielenią zbiorniku wodnym można wybierać spośród atrakcji. Dla najmłodszych powstaje park sensoryczny, który będzie uzupełnieniem dla placu zabaw. W otoczeniu zieleni będzie można skorzystać ze strefy grillowej z altanami lub zamyślić się spacerując kameralną ścieżką dookoła stawu.

lokalizacja

Planowane usprawnienia komunikacyjne

W związku z dynamicznym rozwojem okolicy planowane są usprawnienia komunikacyjne. Strategiczne założenia opracowane przez Biuro Rozwoju Gdańska na lata 2014-2020 zakładają realizację nowych elementów układu drogowego i tramwajowego.

  • POPRAWA WARUNKÓW RUCHU
  • SKRÓCENIE CZASU PODRÓŻY
  • POPRAWA DOSTĘPNOŚCI
maptop

Lokalizacja | Sprawdź co znajduje się w okolicy

  • Przystanki autobusowe

  • Sklepy

  • Zdrowie

  • Przedszkola

  • Szkoły

  • Rekreacja

arrow DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom mapbottom
wnętrze

MASZ PYTANIA

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

Administratorem danych osobowych jest VIVERE sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845), przy ul. Łuckiej 2/4/6. Więcej w polityce prywatności dostępnej pod tym linkiem.

biuro sprzedaży

Odwiedź biuro sprzedaży na terenie inwestycji

ul. Niepołomicka 52

kontakt